Osiągnięcia uczniów
Treść
ROK SZKOLNY 2023/2024
Gminne zawody z halowej piłki nożnej. Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
4 X 2023 r.
Dziewczęta: Nowak Emilia, Staniszewska Emilia, Julia Pałka, Iwona Krzysciak, Emilia Krzyściak, Magdalena Kordeczka oraz Marcelina Kulpa - miejsce I.
Najlepszy strzelec zawodów w kat. dziewcząt: Emilia Nowak,
Najlepszy bramkarz w kategorii dziewcząt: Julia Pałka.
Chłopcy : Jakub Bubula, Szymon Kulig, Dominik Piórkowski, Wiktor Wołowczyk, Marcin Dudzik oraz Paweł Goryczka- miejsce IV.
Gminne zawody z halowej piłki nożnej Igrzyska Dzieci.
11 X 2023 r.
Dziewczęta : Bubula Paula, Cabała Emilia, Kulig Lena, Kulpa Marcelina, Trzópek Wiktoria, Stokłosa Agnieszka, Kordeczka Marta – miejsce IV.
Chłopcy : Talarczyk Jakub, Kordeczka Maciej, Kulpa Marcel, Krzyściak Sebastian, Cygal Karol, Żyraldo Arkadiusz, Goryczka Paweł. – miejsce II
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
Termin: 23 X 2023 r.
Udział: Julia Pałka z kl. 7
Mikołajkowy Piknik Rodzinny
4 XI 2023 r.
Skład drużyny - Marcin Dudzik, Kulig Szymon, Piórkowski Dominik, Kordeczka Maciej, Talarczyk Jakub, Kulig Marcel oraz Goryczka Paweł, dziewczęta: Nowak Emilia, Krzyściak Iwona, Pałka Julia, Kulpa Marcelina, Kordeczka Marta, Kubowicz Patrycja, Atlas Emilia. – miejsce II.
Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2023/2024
13 listopada 2023 r.
Udział: Marcin Dudzik
Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej
Uczestnicy: Karol Cygal klasa 5
Agnieszka Dziadoń klasa 6
Gminny konkurs recytatorski „Jesienna zaduma”
Termin: 28 XI 2023r.
Uczestnicy:
- Filip Cygal- kl.I
- Rita Goryczka - kl II
- Przemysław Pach – kl. III
- Tomasz Bokowy – kl. IV
- Karol Cygal – kl. V
- Alina Smaga – kl. VI
- Emilia Staniszewska – kl. VII
Wyniki konkursu:
wyróżnienia: Przemysław Pach kl III
Emilia Staniszewska VII
Gminny Konkurs Recytatorski
,,Boże Narodzenie Słowem Malowane’’
Termin: 9 XII 2023 r.
Uczestnicy:
- Nikola Surdziel - kl. I
- Alicja Staniszewska – kl. II
- Zofia Kurek – kl. III
Wyniki konkursu:
1 miejsce: Zosia Kurek kl III
2 miejsce: Alicja Staniszewska kl II
3 miejsce: Nikola Surdziel kl I
III Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
"GORE GWIAZDA JEZUSOWI”
Uczestnicy: Karol Cygal klasa 5
Lena Kulig klasa 5
Julia Staniszewska klasa 5
Gminny turniej w piłce koszykowej
9 I 2024 r.
Dziewczęta Emilia Staniszewska, Emilia Nowak, Julia Pałka, Marcelina Kulpa, Iwona Krzyściak, Emilia Krzyściak. – miejsce III
Zawody Strzeleckie
20.02.2024
Kulpa Marcel – I miejsce
Udział – Krzyściak Iwona, Pałka Julia, Goryczka Paweł, Mróz Patryk, Wołowczyk Wiktor, Talarczyk Jakub, Kordeczka Maciej, Kulig Marcel
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ
05.03.2024
Reprezentacja chłopców: Dudzik Marcin, Kulig Szymon, Bubula Jakub, Piórkowki Dominik, Wołowczyk Wiktor, Zięba Alan – chłopcy zdobyli miejsce III.
Reprezentacja dziewcząt: Staniszewska Emilia, Nowak Emilia, Krzyściak Emilia, Krzyściak Iwona, Pałka Julia, Kordeczka Marta oraz Smaga Alina – dziewczęta wywalczyły miejsce II.
ROK SZKOLNY 2022/2023
Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Cuda wianki z wytłaczanki”
Alicja Staniszewska II miejsce – kl I
Dominik Atłas II miejsce – kl I
Szkolny konkurs na eko-torbę
1. miejsce: Agnieszka Stokłosa - klasa III
2. miejsce: Dominik Atłas - klasa I
3. miejsce: Zofia Kurek - klasa II
Gminny Konkurs Matematyczny „Sposób na smyka, to matematyka”
Aleksandra Gąsior II miejsce – kl I
Igor Brewczyński II miejsce – kl I
Bartłomiej Dudzik III miejsce – kl III
Agnieszka Stokłosa III miejsce – kl III
Zofia Kurek III miejsce – kl II
Natalia Trzópek III miejsce – kl II
Wiosenny Przegląd Młodych Solistów i Zespołów Gminy Tymbark
I miejsce: uczniowie kl. II - Zofia Kawula, Piotr Kordeczka, Zuzanna Kordeczka, Nikola Kulpa, Rita Kulpa, Zofia Kurek, Przemysław Pach, Adrian Sobczak, Zuzanna Staniszewska, Szymon Staniszewski, Magdalena Stokłosa, Natalia Trzópek
III miejsce: uczniowie - Dominik Atłas, Oskar Dudzik, Milena Atłas, Wiktoria Trzópek, Patrycja Sobczak, Agnieszka Stokłosa, Marlena Kulpa
Gminny Konkurs „Skrzydlate słowa”
I miejsce - Natalia Trzópek z kl.II
II Gminny Profilaktyczny Przegląd Małych Form Teatralnych - 25.04. 2023 r.
III miejce : uczniowie - Maciej Kordeczka, Tomasz Bokowy , Amelia Brzazgoń, Zofia Kurek, Przemysław Pach, Zuzanna Staniszewska, Natalia Trzópek
GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY „O ZŁOTE PIÓRO WÓJTA” – 31.03.2023 r.
Kat. klas IV-VI
I miejsce - Magdalena Kordeczka – kl. VI
Kat. Klas II-III
III miejsce – Jakub Talarczyk – kl. III
Gminny Konkurs Recytatorski „Zagościła zima” – 24.02.2023r.
- Zofia Kurek - I miejsce w kategorii klas pierwszych
GMINNA KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – IGRZYSKA DZIECI UR.2010 I MŁODSZE – 17.01.2023R.
Wyniki: CHŁOPCY
IV miejsce – ZAWADKA – Paweł Goryczka, Patryk Mróz, Alan Zięba, Marcel Kulpa, Sebastian Krzyściak.
Zawodnik wyróżniony: Sebastian Krzyściak.
Wyniki: DZIEWCZĘTA
II miejsce – ZAWADKA – Emilia Nowak, Emilia Staniszewska, Julia Pałka, Iwona Krzyściak, Marta Kordeczka, Emilia Atłas, Alina Smaga.
Zawodniczki wyróżnione: Emilia Staniszewka, Julia Pałka, Emilia Nowak.
Opiekun: Beata Piętoń
Gminny Konkurs Recytatorski „Magia Świąt Bożego Narodzenia”
I miejsce: uczennica kl. II - Zofia Kurek
Gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych – ID i IMS - 8 listopada 2022 roku
WYNIKI:
Kategoria roczników 2008 – 2009, dziewczęta
- 5-6 mc – Wiktoria Nowak – Zawadka,
- 7-8 mc – Weronika Kurek – Zawadka,
- 9-12 mc – Amelia Atłas – Zawadka, Julia Gąsior – Zawadka.
chłopcy:
- 4 mc – Wiktor Kulpa – Zawadka,
- 7-8 mc – Jakub Kordeczka – Zawadka,
- 9-10 mc –Hubert Kulpa– Zawadka, Albert Bokowy – Zawadka.
Kategoria drużynowa, dziewczęta
- 3 mc – SP ZAWADKA – Wiktoria Nowak – Weronika Kurek.
chłopcy:
- 3 mc – SP ZAWADKA –Wiktor Kulpa – Jakub Kordeczka.
Kategoria roczników 2010 i młodsi, dziewczęta
- 7-8 mc – Patrycja Kubowicz – Zawadka. Marta Kordeczka – Zawadka,
chłopcy:
- 5-6 mc – Jakub Bubula - Zawadka,
- 7-8 mc – Dominik Piórkowski – Zawadka,
- 9-12 mc – Szymon Kulig – Zawadka, Marcin Dudzik – Zawadka.
Kategoria drużynowa, dziewczęta
- 3 mc – SP ZAWADKA – Patrycja Kubowicz – Marta Kordeczka.
chłopcy:
- 3 mc – SP ZAWADKA – Jakub Bubula – Dominik Piórkowski.
Zawody prowadził i sędziował: Krzysztof Wiśniowski.
Naszym uczniom gratulujemy i życzymy następnych sukcesów!
Opiekunowie: Renata Kałużny – Boczoń, Beata Piętoń
POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT - IGRZYSKA DZIECI UR.2010r. i młodsze
18.10.2022r. Mszana Dolna
Wyniki: DZIEWCZĘTA
VII-IX mc – SP ZAWADKA – Emilia Nowak, Emilia Atłas, Emilia Staniszewska, Alina Smaga, Iwona Krzyściak, Marta Kinga Kordeczka, Julia Pałka (bramkarka).
GMINNY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT - IGRZYSKA DZIECI UR.2010 I MŁODSZE- 12.10.2022r.
Wyniki: CHŁOPCY
III mc – ZAWADKA – Jakub Bubula, Wiktor Wołowczyk, Dominik Piórkowski, Marcin Dudzik, Szymona Kulig, Paweł Goryczka, Patryk Mróz, Alan Zięba.
Zawodnicy wyróżnieni: Szymon Kulig, Jakub Bubula, Marcin Dudzik.
Wyniki: DZIEWCZĘTA
I mc – ZAWADKA – Emilia Nowak, Emilia Staniszewska, Julia Pałka, Iwona Krzyściak, Marta Kordeczka, Emilia Atłas, Alina Smaga.
Najlepsza strzelczyni: Emilia Nowak–3 gole,
Zawodniczki wyróżniona: Emilia Staniszewka
Do zawodów powiatowych ID zakwalifikowała się: drużyna dziewcząt z Zawadki.
POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ UR.2008/09r. - 12.10.2022r.Mszana Dolna
Wyniki: DZIEWCZĘTA
I mc – SP ZAWADKA – Wiktoria Nowak, Weronika Kurek, Julia Gąsior, Julia Konieczny, Barbara Nowak, Karolina Nowak, Oliwia Kulig, Amelia Atłas (bramkarz).
POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ UR.2008/09r. - 11.10.2022r.Mszana Dolna
Wyniki: CHŁOPCY
X-XI mc – SP ZAWADKA – Jakub Kordeczka, Wiktor Kulpa, Albert Bokowy, Konrad Staniszewski, , Adrian Wajda, Hubert Kulpa (bramkarz).
GMINNY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ UR.2008/09r.
Wyniki: CHŁOPCY
I mc – ZAWADKA – Jakub Kordeczka, Wiktor Kulpa, Konrad Staniszewski, Albert Bokowy, Adrian Wajda, Szymon Kulig, Jakub Bubula, Wiktor Kulpa.
Najlepszy strzelec: Wiktor Kulpa
Najlepszy bramkarz: Hubert Kulpa
Zawodnicy wyróżnieni:, Jakub Kordeczka, Szymon Kulig, Jakub Bubula.
Wyniki: DZIEWCZĘTA
I mc – ZAWADKA – Amelia Atłas, Barbara Nowak, Karolina Nowak, Weronika Kurek, Wiktoria Nowak, Julia Konieczny, Julia Gąsior, Oliwia Kulig.
Najlepsza strzelczyni: Wiktoria Nowak
Najlepsza zawodniczka; Weronika Kurek
Najlepsza bramkarka: Amelia Atłas.
Zawodniczka wyróżniona: Julia Gąsior.
Do zawodów powiatowych IMS zakwalifikowały się obie drużyny z Zawadki.