Przejdź do treści
Slider 1
Slider 2
Slider 3
Przejdź do stopki

Święto Rodziny

Treść

Dzień Matki jest obchodzony nie tylko w Polsce ale na całym świecie, bo macierzyństwo nie zna granic! 26 maja w szczególny sposób myślimy o naszych mamach, dziękując im za trud wychowania. Często wręczamy im z tej okazji drobne podarunki w postaci kwiatów i czekoladek, albo dajemy inny, wyjątkowy prezent. Miesiąc później - 23 czerwca - obchodzimy Dzień Ojca. 

Dzisiejszy dzień 26 maja - to Dzień Mamy i Taty, Wspólne Święto Naszych Rodziców! Chcemy połączyć te święta, tak abyśmy mogli uczcić je i świętować razem!

Dzień Matki i zbliżający się Dzień Ojca to wyjątkowe Święta, których celem jest uhonorowanie wszystkich wspaniałych Rodziców. W naszej Szkole obchodzimy te Święta, mimo wyjątkowej sytuacji spowodowanej epidemią, jak zwykle bardzo uroczyście! Zazwyczaj organizowane były specjalne przedstawienia z tej okazji, dzieci składały swoim rodzicom życzenia, wręczając własnoręcznie wykonane laurki.

W tym roku szkolnym dzieci uściskały swoich Rodziców i obdarowały ich upominkami w swoich domach. Uczniowie przygotowali kwiaty i laurki według instrukcji nauczycielek lub według własnego pomysłu! Aby wyrazić uczucia miłości i wdzięczności oddział przedszkolny oraz klasa III przygotowały krótki występ, który w formie filmików został przesłany do rodziców na szkolne maile.

Kochana Mamo, drogi Tato…

Z okazji Waszego Święta,

za wczoraj i dziś, każdym czułym serca uderzeniem

i każdym z niego płynącym życzeniem

zdrowia, sił i codziennej radości –

wraz ze słowami największej wdzięczności

za wszystkie dla nas trudy i starania

składamy dzisiaj podziękowania…

Dzieci, te małe i te duże!

 

N. Leśniak-Florek

K. Lach

12892