Przejdź do treści
Slider 1
Slider 2
Slider 3
Przejdź do stopki

Osiągnięcia uczniów

Treść

ROK SZKOLNY 2021/2022

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców

DZIEWCZĘTA: MIEJSCE I (awans do zawodów powiatowych)

Skład: klasa VIII – Marcelina Pietras, Julia Romanowicz, Łucja Kubowicz, Amelia Goryczka, Sabina Kordeczka, klasa VII – Atłas Amelia, Nowak Wiktoria, Kurek Weronika, Kulig Oliwia, Gąsior Julia.

CHŁOPCY: MIEJSCE III

Skład: klasa VIII – Kamil Surdziel, Mateusz Nowak, Dominik Juszkiewicz, Szymon Kulpa, Bartłomiej Staniszewski, klasa VII – Kordeczka Jakub, Kulpa Hubert, Bokowy Albert.


Szkolny Konkurs Czytelniczy dla klas VII-VIII

I miejsce – Julia Gąsior

II miejsce – Emilia Konieczny

III miejsce – Edyta Kordeczka


Konkurs Ekologiczny "Zainwestuj w naszą planetę"

I miejsce – klasa pierwsza

II miejsce – klasa ósma

III miejsce – klasa piąta


XIX WIOSENNY PRZEGLĄD MŁODYCH SOLISTÓW I ZESPOŁÓW Z GMINY TYMBARK

PRZEDSZKOLA - 5,6-LATKI:

III MIEJSCEŚPIEWAJĄCE PRZEDSZKOLAKI (w składzie: Atłas Dominik, Brewczyński Igor, Brewczyński Karol, Goryczka Rita, Limanówka, Szymon, Marek Antoni, Rybka Alicja, Staniszewska Alicja)

KLASY I-III:

II MIEJSCEPOGODNE PROMYCZKI z klasy II (w składzie: Atłas Milena, Bokowy Tomasz, Dudzik Bartłomiej, Kordeczka Maciej, Kulig Marcel, Kulpa Marlena, Mróz Maksymilian, Sobczak Patrycja, Stokłosa Agnieszka, Talarczyk Jakub, Trzópek Wiktoria)

III MIEJSCEKOLOROWE KWIATKI z klasy III (w składzie: Karol Cygal, Paweł Rybka, Emilia Cabała, Paula Bubula, Amelia Brzazgoń, Małgorzata Nowak, Lena Piórkowska, Lena Kulig)

III MIEJSCE: WIOSENNE NUTKI z klasy I (w składzie: Natalia Trzópek, Zofia Kurek, Piotr Kordeczka, Zuzanna Kordeczka, Nikola Kulpa, Zuzanna Staniszewska, Szymon Staniszewski, Magdalena Stokłosa, Rita Kulpa)

KLASY IV-VI

II MIEJSCEKOLOROWA EKIPA z klasy V (w składzie: Iwona Krzyściak, Emilia Nowak, Emilia Staniszewska, Magdalena Kordeczka, Julia Pałka, Marcelina Kulpa)

III MIEJSCE: solistka: AGNIESZKA DZIADOŃ z klasy IV

KLASY VII-VIII:

I MIEJSCE: solistka MAGDALENA DZIADOŃ z klasy VIII

II MIEJSCE: GRUPA WOKALNA Z KLASY VII ( w składzie: Konrad Staniszewski, Adrian Wajda, Julia Gąsior, Julia Konieczny, Barbara Nowak, Karolina Nowak, Amelia Atłas, Weronika Kurek, Dominika Żurek, Patrycja Kordeczka, Milena Nowak, Katarzyna Duda)


Gminne Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej

DZIEWCZĘTA: MIEJSCE I (awans do zawodów powiatowych)

Skład: Atłas Amelia, Nowak Wiktoria, Kurek Weronika, Kulig Oliwia, Gąsior Julia, Nowak Karolina, Nowak Barbara, Staniszewska Emilia, Nowak Emilia, Pałka Julia.

CHŁOPCY: MIEJSCE III

Skład: Kordeczka Jakub, Kulpa Wiktor, Kulpa Hubetr, Bokowy Albert, Kulig Szymon, Wołowczyk Wiktor, Bubula Jakub, Dudzik Marcin,Piórkowski Dominik oraz Cherniienko Dunylo.


TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ dziewcząt i chłopców - rocznik 2009 i młodsi

Dziewczęta: III MIEJSCE

Skład: Weronika kurek, Amelia Atłas, Patrycja Kordeczka, Oliwia Kulig, Julia Konieczna, Dominika Żurek, Emilia Staniszewska, Emilia Nowak, Barbara Nowak, Karolina Nowak.

Chłopcy: II MIEJSCE

Skład: Jakub Kordeczka, Albert Bokowy, Hubert Kulpa, Wiktor Kulpa, Jakub Bubula, Szymon Kulig, Dominik Piórkowski, Wiktor Wołowczyk.


TURNIEJ STRZELECKI DLA SZKÓŁ Z GMINY TYMBARK Z BRONI PNEUMATYCZNEJ  zorganizowany z okazji Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej 

KATEGORIA dziewczęta rocznik 2009 i młodsze 

III miejsce - SP ZAWADKA - Weronika Kurek (18 pkt)

kategoria OPEN 

II miejsce - SP ZAWADKA – Beata Piętoń  (66 pkt)


GMINNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - rocznik 2007 i 2008

Chłopcy: II MIEJSCE

Skład: Jakub Kordeczka, Hubert Kulpa, Wiktor Kulpa, Albert Bokowy, Konrad  Staniszewski, Bartłomiej Staniszewski, Dominik Juszkiewicz, Szymon Kulpa,

Dziewczęta: III MIEJSCE

Skład: Weronika Kurek, Wiktoria Nowak, Amelia Atłas, Patrycja Kordeczka, Monika Dudzik, Dominika Żurek, Marcelina Pietras, Amelia Goryczka, Łucja Kubowicz, Magdalena Dziadoń.


GMINNY TURNIEJ SIATKÓWKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - rocznik 2009 i młodsi oraz rocznik 2007-2008

W kategorii chłopców i dziewcząt roczników 2007-2008.

Chłopcy: II miejsce

Skład: Szymon Kulpa, Bartłomiej Staniszewski, Dominik Juszkiewicz, Hubert Kulpa, Konrad Staniszewski, Jakub Kordeczka.

Dziewczęta: II miejsce

Skład: Marcelina Pietras, Sabina Kordeczka, Emilia Konieczny, Łucja Kubowicz, Edyta Kordeczka, Magdalena Dziadoń,

W kategorii chłopców i dziewcząt roczników 2009 i młodszych.

Chłopcy: III miejsce

Skład: Jakub Kordeczka, Hubert Kulpa, Wiktor Kulpa, Albert Bokowy, Wiktor Wołowczyk, Marcin Dudzik, Szymon Kulig, Dominik Piórkowski, Danylo Cherniienko.

Dziewczęta:  II miejsce

Skład: Weronika Kurek, Wiktoria Nowak, Julia Konieczny, Patrycja Kordeczka, Amelia Atłas, Dominika Żurek, Oliwia Kulig, Emilia Staniszewska, Emilia Nowak, Julia Pałka.


Małopolski Konkurs Czytelniczy "Czytam, znam, rozumiem"

Edyta Kordeczka - finalista konkursu


Szkolny Konkurs Czytelniczy dla klas IV-V

I miejsce – Magdalena Kordeczka

II miejsce – Alina Smaga

III miejsce – Agnieszka Dziadoń


Małopolski Konkurs Historyczny

Edyta Kordeczka - etap rejonowy


GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - rocznik 2007 i 2008

Kategoria INDYWIDUALNA dziewcząt

  1. 6 mc – Weronika Kurek – Zawadka
  2. 10 mc – Marcelina Pietras – Zawadka
  3. 11 mc – Sabina Kordeczka – Zawadka
  4. 12 mc –Wiktoria Nowak – Zawadka

Kategoria INDYWIDUALNA chłopców

  1. 8 mc – Wiktor Kulpa – Zawadka
  2. 9 mc – Jakub Kordeczka – Zawadka
  3. 11 mc – Bartek Staniszewski – Zawadka
  4. 12 mc Dominik Juszkiewicz – Zawadka

Kategoria DRUŻYNOWA

Dziewczęta:  III MIEJSCE (Wiktoria Nowak  – Weronika Kurek)

Chłopcy:  III MIEJSCE (Wiktor Kulpa – Dominik Juszkiewicz)


GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - rocznik 2007-2008

Chłopcy: III miejsce

Wiktor Kulpa, Jakub Kordeczka, Hubert Kulpa, Szymon Kulpa, Bartłomiej Staniszewski, Dominik Juszkiewicz.

Zawodnicy wyróżnieni: Bartłomiej Staniszewski, Dominik Juszkiewicz.

Dziewczęta: II miejsce

Wiktoria Nowak, Weronika Kurek, Amelia Atłas, Julia Gąsior, Marcelina Pietras, Magdalena Dziadoń, Amelia Goryczka.

Zawodniczki wyróżnione: Weronika Kurek, Wiktoria Nowak.


ROK SZKOLNY 2020/2021

Wyniki Gminnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem „Szlachetne Zdrowie”:

  • w kategorii klas I-III

- Tomasz Bokowy - I miejsce

- Julia Staniszewska - II miejsce

  • w kategorii klas IV – VIII

- Julia Gąsior - III miejsce 


Gminny Konkurs Plastyczny pt. „Segregacja odpadów w naszym domu”

17 grudnia 2020 roku w Szkole Podstawowej im. A. Mickiewicza w Podłopieniu odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego pt. Segregacja odpadów w naszym domu. Konkurs ten został zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Podłopieniu pod patronatem Wójta Gminy Tymbark.

Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów, którzy zajęli następujące miejsca:

III miejsce - Szymon Kulig oraz Marcel Kulig.

Magdalena Dziadoń oraz Oliwia Kulig otrzymały wyróżnienia.


Wyniki Turnieju Miast i Gmin:

- liga lekkoatletyczna:

chłopcy:

I miejsce - Jakub Rożnowski

III miejsce - Daniel Smarra

dziewczęta:

II miejsce - Kamila Kubowicz

- rzut lotkami do celu:

I miejsce - Jakub Rożnowski

II miejsce - Dominik Zakrocki

27497