Przejdź do treści
Slider 1
Slider 2
Slider 3
Przejdź do stopki

Sportowy Dzień Dziecka

Treść

1 czerwca 2022 r. w naszej szkole odbył się w Dzień Sportu z okazji Dnia Dziecka. Na boisku odbyła się ogólna rozgrzewka dla wszystkich, a po niej mecze piłki nożnej młodszych i starszych uczniów zarówno chłopców, jak i dziewcząt oraz różne konkurencje sportowe dla najmłodszych. Uczniowie mieli także możliwość zagrać w tenisa stołowego, badmintona, gry w kręgle, czy spróbować swoich sił w przeciąganiu liny. Wszyscy uczniowie i dzieci aktywnie uczestniczyły w tym dniu w zajęciach ruchowych. Dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja. Osiągano bardzo wysokie wyniki, które pokazały, że potencjał sportowy wśród naszych uczniów jest duży.

Wyniki klasyfikacji:

  • klasy II, III i IV (GRUPY MIESZANE):
  1. I MIEJSCE – KLASA 2
  2. II MIEJSCE – KLASA 4
  3. III MIEJSCE – KLASA 3
  • klasy VII i VIII (DZIEWCZĘTA):
  1. I MIEJSCE – KLASA 7
  2. II MIEJSCE – KLASA 8
  • klasy VII i VIII (CHŁOPCY):
  1. I MIEJSCE – KLASA 8
  2. II MIEJCE – KLASA 7

Mecze piłki nożnej cieszyły się w tym dniu bardzo dużym zainteresowaniem. Rozgrywane one były systemem ,,każdy z każdym’’ w poszczególnych kategoriach wiekowych. Sędziowała pani Beata Piętoń wraz z uczniem Dominikiem Juszkiewiczem. Na koniec wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowej rywalizacji i osiągniętych wyników, nauczycielom i wychowawcom dziękuję za nieocenioną pomoc w organizacji tego ważnego dnia oraz Radzie Rodziców z Panią Anną Kurek na czele za ufundowanie medali, upominków dla dzieci, a także za soczki, słodycze oraz lody.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Beata Piętoń

43365