Przejdź do treści
Slider 1
Slider 2
Slider 3
Przejdź do stopki

Czas odlecieć w świat... Pożegnanie klasy ósmej

Treść

„Czas odlecieć w świat ...”

15 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie klasy ósmej. W uroczystości wzięli udział Dyrektor Szkoły Pani Halina Dudzik, grono pedagogiczne, pracownicy obsługi, ósmoklasiści wraz z rodzicami oraz uczniowie klasy siódmej.

Część oficjalna rozpoczęła się od akademii, w której siódmoklasiści przyznali absolwentom tytuły, odznaczenia oraz wyróżnienia, a następnie wręczyli im pamiątkowe medale. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie upominków zakupionych przez uczniów klasy siódmej, które poprzedzone było żartobliwym wierszykiem skierowanym do każdego absolwenta. Zabawne rymy wywołały dużo śmiechu oraz radości. W drugiej części akademii wystąpili nasi absolwenci, którzy podziękowali Pani Dyrektor, wychowawcy, nauczycielom oraz pracownikom obsługi za codzienny trud włożony w ich nauczanie oraz wychowanie. Nie zabrakło również podziękowań dla rodziców za ich cierpliwość i wielkie serce. Następnie, ósmoklasiści zaprosili wszystkich zebranych w podróż, jakże wzruszającą! Przygotowany przez nich pokaz zdjęć przywołał mnóstwo pięknych wspomnień. Nie obyło się bez wielu łez oraz smutku, że ta przygoda już się kończy... Na koniec, Dyrektor Szkoły Pani Halina Dudzik życzyła ósmoklasistom pomyślności w dalszym etapie kształcenia oraz samych sukcesów w szkole średniej.

Po zakończeniu części oficjalnej, przyszedł czas na dyskotekę! Uczniowie szaleli na parkiecie do znanych hitów, ciesząc się swoją obecnością oraz dzieląc wspomnieniami.

 

Aneta Bugańska

Izabela Franczak

 

75974