Przejdź do treści
Slider 1
Slider 2
Slider 3
Przejdź do stopki

Podsumowanie Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Kreatywne Prace Plastyczne”

Treść

W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie klasy III oraz świetlica uczestniczyli w IV edycji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Kreatywne Prace Plastyczne”.

            Projekt realizowany był na zajęciach plastycznych oraz świetlicowych i polegał na samodzielnym wykonaniu przez dzieci przynajmniej 9 zadań. Każde zadanie projektowe, czyli praca plastyczna, inspirowane były konkretnym pomysłem z bloga KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE i realizowane przez uczniów. Podczas roku szkolnego dzieci wykonały wspaniałe prace, które można było zobaczyć na stronie organizatora, w komentarzu pod banerem z każdego miesiąca, a także bezpośrednio na wystawie prac na dolnym korytarzu szkolnym.

            Projekt pozwolił uczniom na rozwijanie własnej wyobraźni i kreatywności. Eksperymentowanie z różnymi materiałami, narzędziami i technikami plastycznymi wpłynęło na ich wszechstronny rozwój, dostarczyło wielu ciekawych doznań i wrażeń, a także pozwoliło im otworzyć się na kreatywne tworzenie z którego czerpali wielką radość i satysfakcję. Udział uczniów w projekcie nagrodzony został certyfikatem.

Zapraszamy do galerii, gdzie znajdują się przykładowe prace uczniów.

 

N. Leśniak-Florek

92500