Przejdź do treści
Slider 1
Slider 2
Slider 3
Przejdź do stopki

WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO

Treść

6 czerwca 2024 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z uczniami klas I-III wybrały się na wycieczkę do Zakopanego. Głównym punktem programu wycieczki był Iluzja Park. To miejsce, gdzie iluzja przeplata się z rzeczywistością. Uczniowie przekonali się, jak łatwo można grać naszymi umysłami. Zachwycali się latającą piłką, studnią bez dna, tańczącymi kolorowymi cieniami, kroplami lecącymi do góry, pokojem nieskończoności. Wielkie wrażenie wywarł na nich pokaz uderzenia pioruna o mocy 2000000 volt. Zachwyceni byli komorą symulacją wiatru halnego o prędkości 156km/h. Dodatkowymi atrakcjami były także łamigłówki, układanki oparte na prawach fizyki, a także fajne fotografie, bez  których z Iluzja Park się nie wychodzi.

Kolejnym punktem wycieczki były Krupówki – ulica w Zakopanem, będąca główną osią miasta. Podczas spaceru najbardziej znaną ulicą Zakopanego uczniowie mogli kupić pamiątki. Dopełnieniem naszego planu wycieczki był wyjazd kolejką na Gubałówkę oraz podziwianie panoramy Tatr.

Wycieczka była bardzo udana. Zobaczyliśmy wiele interesujących miejsc. Panowała miła atmosfera, a wspólnie spędzony czas na długo pozostanie w naszej pamięci.

Wychowawcy

94908