Przejdź do treści
Slider 1
Slider 2
Slider 3
Przejdź do stopki

Górska przygoda

Treść

Górska przygoda i ognisko pełne słodkości – nasza wycieczka na Łopień! W środę 23 czerwca uczniowie naszej szkoły zamienili szkolne ławki na górskie szlaki! Naszym celem był Łopień (961 m n.p.m.) – jeden z malowniczych szczytów Beskidu Wyspowego. Pogoda i humory dopisywały nam od samego rana. Wędrówka rozpoczęła się od wspólnego podejścia leśnymi ścieżkami. Choć góry potrafią dać w kość, to z każdym krokiem otaczała nas piękna przyroda, a las szumiał kojąco, dodając nam sił.

Po zejściu ze szlaku przyszedł czas na zasłużoną nagrodę i integrację, czyli tradycyjne ognisko. Kiedy ogień już wesoło płonął, wszyscy z entuzjazmem zabrali się za smażenie kiełbasek.

Jednak prawdziwym hitem okazał się deser! Pieczenie pianek (marshmallows) nad żarem wywołało mnóstwo śmiechu – idealnie przypieczone, ciągnące się i słodkie były doskonałym zwieńczeniem tego aktywnego dnia.

Zmęczeni, ale z szerokimi uśmiechami na twarzach i głowami pełnymi wspomnień, wróciliśmy do domów. To był świetny dzień, który pokazał, że potrafimy nie tylko wspólnie zdobywać szczyty, ale też świetnie się razem bawić! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za super atmosferę i już nie możemy doczekać się kolejnej wyprawy!

Klaudia Morawska

Beata Piętoń

Alicja Sroka

221258